Teknoloji Video Oyunlar

SONY, PlayStation 4 İçin Birbirinden Yeni Özellikler Sunan 7.0 Beta Güncellemesi Yayınladı.

11 ay Önce

Genç yaşlı demeden yediden yetmişe herkesin severek oyun oynadığı konsollardan biri olan Playstation’a beta güncellemesi başladı. Kullanıcılar bu güncelleme ile 16 kişilik gruplar oluşturabilecek üstelik aynı anda sohbet edebilecekler.

Her ne kadar SONY Playstation 5 üzerinde çalışsa dahi Playstation 4’ü boş bırakmıyor gibi gözüküyor. Sony’nin kullanıcılarına gönderdiği e-postaya göre yazılım ve güncelleme için yeni bir uygulama yolda.

Yapılan açıklamalara göre bir sonraki yazılım güncelleme işlemlerinde artık konsol kendini yeniden başlatmayacak. Güncellemeler otomatik olarak yapılabilecek ve kurulumdan sonra oyun oynanmaya devam edilebilecek.

Kullanıcılara giden e-posta da bir kod mevcut. Kod, kullanıcıları beta güncellemesine davet ediyor. Aynı zamanda bu kodun 20 kişi ile paylaşılması ve sürecin desteklenmesi isteniyor.

Henüz detaylı açıklama yapılmamış olsa dahi SONY kullanıcılarını şimdiden sevindirdi. Özellikle sesli sohbet konusundaki geliştirmeler gelecek olan yeni özellik ve iyileştirmenin habercisi gibi duruyor. Aynı zamanda bu güncellemeyi yapan beta kullanıcılarının oluşturdukları gruplar yıldızlı olarak gözükecek.


Sosyal Medyada Paylaş


YazarBir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış.

Scroll to Top