İnstagram Sosyal Medya

Yeni Trend Yaşlandırma Programı: FaceApp

12 ay Önce

Sosyal medyada çoğu ünlünün keşfi ardından bir trend haline gelen FaceApp uygulaması sizi olduğunuzdan daha yaşlı göstererek ilerleyen yıllarda nasıl gözükeceğiniz hakkında gerçeğe çok yakın bir fotoğrafınızı oluşturuyor.

Rusya merkezli Wireless Lab adlı şirketin uygulaması olan FaceApp kullanıcılarının verilerinin çalındığı ve üçüncü şahıslarla paylaştığı iddiası ile sarsılmış durumda.

Haberlere kadar konu olmuş duruma geldikten sonra Rus basınına yapılan açıklamaya göre kullanıcı verilerinin üçüncü şahıslara satılmadığı belirtildi. Hiç bir veriye erişimin olmadığını, kullanıcıların büyük bir kısmının uygulama içinde giriş yapmadığı için ellerinde neredeyse hiç veri bulunmadığını belirten Wireless Lab olası bir durumda tüm kullanıcılarının verilerini ortadan kaldırmayı kabul ediyor.

Sadece yaşlandırma için kullanabilirsiniz demek yanlış olur. Bunun dışında yüzünüze gülümseme, saç, sakal, gözlük, makyaj hatta dövme bile ekleyebileceğiniz kapsamlı bir uygulama. Tüm bunların dışında arkaplan değiştirici sayesinde uygulama içinde çok kısa sürede muazzam editler yapabilirsiniz.

FaceApp uygulamasını iOS ve Android cihazlar üzerinden AppStore ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Belirtmekte fayda var Pro sürümü gibi çeşitli uygulama içi fiyatlandırmalar da mevcut.YazarBir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış.

Scroll to Top